ליסינג מימוני לקניית רכב חדש

בעבר, על מנת לרכוש רכב חדש או רכב יד ראשונה מליסינג שנמצא על הכביש עד 3 שנים, היית צריך לבוא עם הון פרטי שחסכת או לרדוף אחר הבנקים שיעמידו בעבורך הלוואה בתנאים לא הכי נוחים. בשנים האחרונות חלה עלייה ברכישת רכבים חדשים וברכישת רכבים מליסינג במימון מלא של חברות הרכב. מדובר על רכישה נוחה של רכב יד ראשונה מליסינג או רכב חדש מחברת הליסינג בתנאי תשלום נוחים, עם ריבית נוחה ואטרקטיבית, לעיתים אטרקטיבית יותר מזו שיציעו בעבורכם הבנקים.
ליסינג מימוני עובד בצורה מאוד פשוטה. במידה ובחרתם ברכב מתוך מגוון הרכבים המוצעים לרכישה באמצעות הליסינג המימוני, ניתן לשלם מקדמה של החל מ-25-30% מעלות הרכב, ואת שאר הסכום לפרוס לתשלומים. יש שיבחרו גם לשלם 2 תשלומים גדולים: תשלום ראשון ברכישת הרכב ותשלום נוסף בתום תקופת פריסת התשלומים. לרוב, בענף הליסינג המימוני יפרסו בעבורכם את התשלומים לבין 24 ל-36 תשלומים חודשיים, כאשר עלותם תתבסס על עלות המקדמה שתשלמו ובסכום הסופי שתשלמו לאחר תקופת התשלומים.
חברות המציעות את שיטת הליסינג המימוני ללקוחות בדרך כלל מציעות ללקוח לשלם מקדמה בתחילת התקופה, לפרוס סכום מסוים בתשלומים שווים של שנתיים עד שלוש שנים, ובתום התקופה להשלים את התשלום עבור עלות הרכב. בשיטת ליסינג מימוני הרכב נרשם על שמכם כבר בשלב מתן המקדמה הראשונית – מה ששונה מהליסינג התפעולי בו הרכב בבעלותה המלאה של חברת הליסינג ולא נרשם בפועל על שמכם.

את הרכב החדש תוכלו למכור לחברה אשר קונה רכבים משומשים לנסיעה או לפירוק
פתרונות ליסינג מימוני מתאימים למי שהבנקים אינם מעוניינים להעמיד בעבורו הלוואה לרכישת רכב חדש או לחלופין עבור מי שמעוניין פריסה נוחה של תשלומים עבור הרכב. קחו בחשבון שלאחר תקופת התשלומים רוב הסיכויים שערך הרכב ירד בשיעור של בין 15% ל-30%, תלוי בשווי ובסוג הרכב ובגורמים נוספים הקשורים לענף שמאות הרכב וקביעת המחירונים.

חיפוש

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.