אולמות אירועים בצפון הארץ – גני אירועים בצפון

 

המלצות על אולמות אירועים בצפון הארץ ועל  גני אירועים בצפון

רבים מכם יסכימו כי אין על האווירה הקסומה והרגועה של צפון הארץ. הצפון, בשונה מהמרכז הוא אזור שקט יותר, כמות זיהום האוויר קטנה משמעותית מכמות זיהום האוויר שבמרכז והנופים הירוקים והנחלים השופעים באזור הגליל והגולן מעניקים לנו תחושה נפלאה של חופש ורוגע. מהסיבות הללו בדיוק בוחרים זוגות צעירים להינשא בצפון. קיימים עשרות רבות של אולמות אירועים בצפון אשר פותחים את ידיהם עבור זוגות צעירים שמוכנים לעשות את כל הדרך מהמרכז ולהינשא בצפון באירוע ייחודי ומרגש.
אולמות או גני אירועים בצפון בדרך כלל יציעו מחירים אטרקטיביים יותר מאולמות וגנים אשר ממוקמים במרכז הארץ. אחת הסיבות היא ההפרשים במחירי השכירות עבור קרקעות ובניינים בין צפון הארץ לבין מרכזה. זוגות צעירים יעדיפו להינשא באולמות או גני חתונות בצפון הארץ מאשר במרכז הארץ כאשר מדובר על הוזלה של בין 10% ל-20% מהמחיר רק בשל הבדל המיקום הגיאוגרפי של אולם האירועים. במידה ומדובר בהוזלה משמעותית אך רוב האורחים מגיעים ממרכז הארץ, עדיף להעמיד הסעות עבור המוזמנים לחתונה ולחגוג את האירוע בצפון במחיר אטרקטיבי יותר.
את הנסיעה של הזוג הצעיר לצפון ניתן לתכנן מספר שבועות קודם. הצפון ידוע בנופו המדהים ועל האירוח הקסום שמעניקים מאות הצימרים שפזורים במושבי הצפון. ערב לפני החתונה מוטב להתארח ולהתפנק בצימר יוקרתי ומשם להמשיך לאחד מעשרות אולמות אירועים בצפון שבחרתם לערוך בו את האירוע הכי חשוב בחייכם. הבחירה בוודאי הייתה קשה היות ורוב האולמות שקיימים בצפון עומדים בסטנדרטים גבוהים ואינם נופלים מאולמות האירועים שקיימים במרכז הארץ.
גני אירועים בצפון יעניקו לכם אירוע בקנה מידה זהה לזה של אולמות האירועים במרכז הארץ, ועל פי נתונים סטטיסטיים מחצית מהזוגות שעומדים להינשא ממרכז הארץ שוקלים להינשא באולם אירועים בצפון, המחיר האטרקטיבי בשילוב של הנוף הקסום והאווירה השלווה והרגועה יוצרת הצעה שקשה לסרב לה.

חיפוש

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.