חברות בדק בית

 

המלצות על חברות בדק בית לפי אזורים

חברות בדק בית בצפון – חברת בדק בית פלוס

חברות בדק בית באיזור ירושלים  – מבטים (מ-בתים) – בדיקת בתים באיזור ירושלים והסביבה

חברות בדק בית במרכז – אלגן הנדסת מבנים וביקורת בניה – כל הארץ, מרכז, צפון ודרום

מידע על מהות בדיקת הליקויים -בדק בית

לעיתים אנו נתקלים בפגמים ותקלות בבניין המגורים שלנו או בדירה הפרטית שלנו. ברוב המקרים מדובר בפגמים שבאו בעקבות ליקויי בנייה של הקבלן המבצע, או של בעל המקצוע. על מנת להגיש בקשה לפיצויים מהקבלן או מאיש מקצוע כזה או אחר, עלינו לקבל חוות דעת מקצועית מאיש מקצוע על הליקויים שגילינו, וזאת על מנת שהמסמכים יהיו קבילים בבית משפט או בכל מקום סמכותי אחר. מומלץ לפנות אל חברות בדק בית אשר אמונות לטפל בליקויי בנייה בבתים פרטיים ובנייני מגורים.
חברות בדק בית מעסיקות שורה של מהנדסים ומומחי בנייה אשר סוקרים את כלל הפגמים שנמצאו במהלך תהליך הבנייה, גם אם הדירה כבר מוכנה ומאוכלסת בדיירים חדשים. מהנדסי הבניין של חברות בדק הבית הם מהנדסים מנוסים, שבאים מתחום הבנייה ויודעים איך להתנהל מול הבירוקרטיה הישראלית. היות וחברות בדק הבית עוסקות רבות בתביעות לפיצויים בעקבות ליקויי בנייה, לקוחותיהם של החברות מקבלים עדכונים על הנעשה מול הגורמים המשפטיים שבחברות בדק הבית. כל התהליך החל מאיתור הליקויים ועד הגשת התביעה לפיצויים מלווה על ידי אחד היועצים המשפטיים של החברה.
חברות בדק בית מבצעות גם ביקורת מבנים. לאחרונה הוחמרו התקנים לעמידת בניינים בתנאי מזג אוויר קשים ורעידות אדמה. כיום, ישנם חברות המבצעות בדיקות לליקויים במבנים ועמידותם ברעידת אדמה. לאור האסונות האחרונים בעולם, ורעידת האדמה שהתרחשה בהאיטי במיוחד, עולה הצורך לבצע ביקורת מבנים לבניין המגורים שלנו. צוות המהנדסים של חברות בדק הבית עורכים מדי יום ביקורות בעשרות בניינים ובודקים את תקינותם מול רעידת אדמה עתידית שעלולה להתרחש בישראל.

http://www.bedekb.co.il/%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%93%D7%A7-%D7%91%D7%99%D7%AA/

איך בוחרים חברת בדק בית מתוך מגוון חברות בדק בית ? בשוק קיימות עשרות חברות המתעסקות באיתור ליקויי בנייה, בדיקת בית וביקורות מבנים. מחיר הבדיקה משתנה מחברה לחברה. מומלץ לערוך סקר שוק מקיף בטרם בחירת חברת בדק בית. רצוי לבחור בחברה ותיקה בתחום, עם צוות מהנדסים ותיקים.

http://bedekb.wordpress.com/

One comment on “חברות בדק בית
  1. Pingback: בדק בית- על מנת לידע כי קיבלתם תמורה לכספכם

Comments are closed.