התקנת מיני בר

בשנים האחרונות איכות המים לוקה בחסר  בשל התחזוקה של משאבי המים השונים בארץ, וישנו מחסור תמידי במים.מים מזוהמים נשאבים מהכינרת וממי התהום וכתוצאה משפעים על איכות המים. על פי תקנון בריאות הציבור  על המים להיות ראויים לשתייה ונקיאים. סביר להניח  שלא כל המים בארץ עומדים בקריטריונים אלה  ולעיתים משרד הבריאות או הרשויות המקומיות אוסרים לשתות את מי הברז בשל זיהומם.  רכישתם של מכשירי מיני בר משמעותם ביו היתר היא  גם בריאות וגם חיסכון.
מיני בר – בריאות לכל המשפחה
לא לשתות ממי הברז,זוהי חלטה מצוינת אך מהי החלופה אשר תהווה אלטרנטיבה ראויה, בעלת יתרונות בריאותיים מרובים וכדאית  ? ישנם עדיין הרבה אנשים אשר מעדיפים לקנות מים מינראליים מפני שנדמה להם שאלה נקיים וטהורים יותר. אך ישנו עוד פיתרון שעולה עליו באין מונים. רכישת מיני בר בעל מערכת סינון וטיהור מים.  מיני בר מאפשר לכם בראש ובראשונה זמינות מים טריים כל היום. ניתן לצרוך כמות בלתי מוגבלת של כמויות מים טריים וטעימים ואין מצב שנשאר רגע ללא מים זמינים לשתייה. מיני בר אשר נרכש על ידי מקור אמין אף יבטיח שימוש של שנים רבות במכשיר כאשר הדבר היחידי הנדרש להחלפה הוא הפילטר.
מיני בר – הכול מתחיל בפילטר
בר מים באמצעיות פילטרים טריים מסננן את המים ומהמים אינם נמצאים לזמן ממושך במיכל סגור. בתוך מכשיר מיני בר ממוקם פילטר פחם אשר מהווה חלק מהמערכת המסננת את המים והוא מסנן חלודה, ותרכובות אורגניות אשא יוצרות מים מסוננים בריאים וטעימים.
מיני בר והסביבה
כיום כולנו כבר מודעים פחות או יותר לאיכות הסביבה ועל הצורך לשמור עליה. בין המזהמים הגדולים של הסביבה הם בקבוקי המים העשויים פלסטיק. באמצעות רכישת מיני בר לבתינו נחסוך בשימוש בבקבוקים מיותרים אלה ונתרום את חלקינו הקטן אך הכה חשוב לאיכות הסביבה.
בסופו  של יום גם הילדים שלכם שלרוב נוטים לשתות משקאות ממותקים ומוגזים ימצאו במיני בר מכשיר מסוגנן וצבעוני אשר יעודד אותם לשתות מים  בריאים לרוויה.

 

 

יודל'ה – לוח בעלי מקצוע חינם!

בעל מקצוע או נותן שירותים?
הרשם עכשיו ללוח בעלי המקצוע
החזק ביותר בארץ.